برند TEEN LAND كه از زير مجموعه هاي گروه توليدي - بازرگاني پارس كارينو ميباشد.فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک زنانه از اوایل دهه 60 شمسی و به صورت کارگاهی در تهران آغاز نموده است و بعد از گذشت 20 سال از تاسیس آن، این مجموعه در اوایل دهه 80 شمسی در اختیار مدیران جوان و کوشای این کشور قرار گرفته که با هدف گذاری بلند مدت برای بالا بردن سطح کمی و کیفی و توسعه این مجموعه چه در بخش تولید و چه در بخش فروش که شامل توسعه نمایندگی های رسمی در ایران و در مرحله بعد صادرات به کشورهای همسایه و آسیای میانه فعالیت خود را با جدیت و سخت کوشی ادامه داده است.

مدیران این مجموعه در راستای بالا بردن سطح کیفی در این صنعت و کمک به اشتغال داخلی در این بحران ها و ناملایمات و همچنین تحریم های اقتصادی تماماً سیر صعودی و رو به پیشرفتی را با تلاش و توکل به ایزد منان طی کرده اند تا هر چه بیشتر با گسترش فعالیت خود و افزایش راندمان تولید سهم کوچکی از اشتغال هموطنان عزیزمان را به عهده بگیرند و باری را از دوش اقتصاد کشور عزیز ایران بردارند.

این مجموعه توانسته گروه تولیدی خود را از تک کارگاهی و اشتغال کمتر از 15 نفر تا سال 1380 که در غالب 15 مدل محدود بوده است، به بیش از 300 طرح و کد کالا  در انواع رنگ بندی که معمولا 12 رنگ متنوع و در سایز بندی که شامل انواع بلوز آستین بلند، تیشرت، شلوار، تاپ، شلوارک، سارافون، سرهمی، مانتو، تونیک و سوئیشرت در انواع چاپ به 4 کارگاه دوخت  و 2 کارگاه چاپ و گروه طراحی متخصص و اشتغال بیش از 70 نفر بصورت مستقیم و بیش از 120 نفر بصورت غیر مستقیم برساند. و با افتخار این روند رو به رشد را ادامه خواهد داد.

ساختار و اهداف فروش و توسعه ما تا اواخر نیمه اول سال 93 بیشتر بر مبنای تولید -  فروش بصورت پخش کلی به عاملیت ها و فروشگاه ها در سطح کشور بوده ست. اما از نیمه دوم سال 93 در راستای برند سازی در داخل و ورود به بازارهای کشورهای همسایه و اعطای نمایندگی های رسمی در سطح کشور فعالیت خود را گسترش داده است که با موفقیت در اجرای برنامه ریزی های انجام شده و استقبال خوب فروشگاهی از برند و اجناس ما موفق به احداث  نمایندگی های متعدد در تهران و شهرستان شده ایم و با درخواست هایی که از هموطنان عزیزمان در شهرها و استان های دیگر کشور داشته ایم، امید است بتوانیم شاهد افزایش نمایندگی ها و گسترش کار در تهران و دیگر استان های کشور باشیم.

این امر با توکل به پروردگار یکتا، سخت کوشی و پشتکار ما دست یافتنی خواهد بود. تا بتوان در این گذرگاه زمانی حساس که فشارها و تحریم های جهانی در عرصه اقتصادی و ورود کالاهای بی کیفیت قاچاق از کشورهای همسایه شمال غربی و چین که باعث فشار بر اقشار مختلف اجتماعی مخصوصاً دلسوزان این کشور و تولید کنندگان ما شده است با افتخار و سربلندی عبور نماییم.
حرف آخر                                                                                                                                                                                                                             
موفقيت امروز اين برند حاصل اعتماد شما هموطنان گرامي به ما ميباشد ، ما قدر اين اعتماد را ميدانيم و به آن افتخار ميكنيم.


                                                                                                                                                مدير عامل گروه شركتهاي پارس كارينو
                                                                                                                                                بهزاد قانع
                                                                                                                                                                       

.

با افتخار ساخت ايران
 

 

footerPromoBuilt Kopage
footerPromoGet